Notice: Trying to access array offset on value of type int in /var/www/vhosts/perties.sk/test.perties.sk/wp-content/plugins/zakra-pro/inc/base/class-zakra-pro-dynamic-css.php on line 3676

POHODLIE PO PôRODE

600 nedelie
Šestonedelie je obdobím šiestich týždňov, počas ktorého postupne miznú zmeny organizmu súvisiace s tehotnosťou a pôrodom. Maternica, ktorá na konci tehotnosti váži približne 1000g, sa postupne zmenšuje a na konci šestonedelia nadobudne svoju pôvodnú veľkosť a váži priemerne 80g. Z maternice počas týchto regeneračných dejov odchádzajú tzv. očistky, (lochie). Prvé 3-4 dni sú očistky červené, postupne sa stávajú hnedými, s prevahou bielych krviniek ich farba prechádza do žltej, neskôr obsahujú najmä hlien a sú belavé.

Prichádzame s obyčajnými nohavičkami, ktoré vám pomôžu.

Bežné absorpčné menštruačné nohavičky, ktoré sú na našom trhu nedokážu pomôcť po prvých dňoch v šestonedelí. Popôrodné vložky obsahujú plasty, viskózu, celulózu, parfémy, superabsorbenty, bielidlá na báze chlóru či dioxínov a ďalšie chemikálie, ktoré môžu u citlivých osôb pri styku so sliznicou spôsobovať podráždenie, svrbenie alebo alergické reakcie. Tampóny nie je možné po pôrode používať.

Prehrať video o Perties video

Našu výnimočne spoľahlivú absorpčnú technológiu sme vložili do podprsenky

Neter nášho obchodného riaditeľa niekoľko mesiacov dojčila a neustále chodila s mokrým tričkom. V hlave skrsol nápad použiť tú istú technológiu, ako pri absorpčných nohavičkách, aj pri dojčenskej podprsenke. Vznikol tak produkt, ktorý rieši problémy s premočeným tričkom, posúvaním prsných vložiek, ktoré plnia skládky odpadu a naviac, používanie absorpčnej podprsenky je lacnejšie ako kupovanie jednorazových vložiek. 

Do pôrodnice
Naše absorpčné nohavičky PERTIES sme testovali v záujmovej skupine 600nedelie a stretli sme sa s veľmi pozitívnou reakciou a to vďaka vysokej absorpčnosti, vzdušnosti a pohodliu. Odporúčame ich od 3-5 dňa po pôrode, kedy sú už očistky zbavené pevných častíc.

Po pôrode sú vhodné naše modely LADA a BATHORY, ktoré vynikajú výnimočnou absorpciou. Pre dojčenie je určená naša extrémne absorpčná podprsenka COYA, ktoré je neoceniteľné pri výtoku materského mlieka.

Extrémne absorpčné nohavičky PERTIES sú veľmi pohodlné, nedráždia poranené miesta tak, ako bežné popôrodné vložky. Ich vlákna umožňujú priechod vzduchu, takže sú dokonale priedušné, podporujú udržanie optimálneho pH pošvy, nevysušujú sliznicu, sú biologicky odbúrateľné a ani pri ich výrobe nedochádza k zaťažovaniu životného prostredia.
Extrémne absorpčné podprsenky PERTIES sú schopné absorbovať výtok materského mlieka celých 24 hodín. Vďaka antibakteriálnej úprave sa netvorí zápach. Je to ekologická a ekonomická náhrada jednorazových prsných vložiek.
Čo do pôrodnice - PERTIES
88
Čo si vziať so sebou do pôrodnice

Pomôžte nastávajúcim mamičkám zbaliť si veci do pôrodnice. Označte položky, ktoré si myslíte, že je dôležité si zo sebou vziať. Môžete pridať aj svoj návrh.

Min votes count should be 1

Takto radia tie, čo to už zažili.

Prejsť na začiatok